Pacific Masters gif

Results
Davis Aquatic Masters


Lake Berryessa
6 June 2009
One Mile

Place Last Name First Name City Age Time
1 Seelos Elizabeth SCMA 22 23:50.4
2 O'Rourke Katherine DAM 24 23:57.4
3 Trauba Erica TEME 24 26:19.7
4 Craviotto Alli SMMM 19 26:22.6
5 Holtpatrick Natasha SCAM 22 26:31.2
6 Pock Keri ECAM 24 26:43.8
7 Dunleavy Kelly UNAT 24 27:46.7
8 Crowley Megan SCM 21 28:38.4
9 Yuan Ying-Ying El Cerrito Aquatic Master 20 29:18.1
10 Tuman Helen SCM 21 29:45.0
11 Ramos Kacey VACA 24 29:47.9
12 Lawrence Rebecca TEME 24 31:01.0
13 Good Elizabeth UNAT 21 37:27.5
14 Navarrete-Giano Carla Master Marlins 20 39:37.5
15 Shockey Jilliann VACA 24 42:07.1
Female 25 to 29
Place Last Name First Name City Age Time
1 Weisenthal Laurin UNAT 25 22:45.4
2 Moore Stephanie SAC 26 23:27.7
3 Glaser Kathy SCAQ 27 23:48.7
4 Dane Elizabeth CRUZ 29 24:03.6
5 Kahn Danielle DAM 25 25:01.1
6 Riegels Samantha RINC 29 25:15.8
7 Gonnason Hayley UNAT 26 25:22.7
8 Thompson Holly NVM 28 26:08.5
9 Flaskerud Devon WCM 27 26:16.7
10 Dasher Sarah DAM 27 26:42.2
11 Carney Monica CRUZ 26 26:45.3
12 Fletcher Kathryn BAM 28 26:53.9
13 Black Allison DAM 28 27:19.1
14 Groskopf Sarah Burlingame 28 27:21.3
15 Reese DeLorean UNAT 25 27:50.3
16 Frederick Tunisia VACA 26 28:29.7
17 Cafferata Lindsey TEME 29 29:22.6
18 Thompson Margaret MAM 28 29:36.3
19 Edel Sara UNAT 29 30:28.2
20 Sherwood Anna DAM 28 30:44.3
21 Harwood Cara UNAT 25 30:49.2
22 Oleary Meghan MO 28 32:01.9
23 Kistner Emily MAM 29 32:03.4
24 Mehl Sarah serc 26 32:15.7
25 Streuber Stacey DAM 29 32:18.7
26 St. James Sara DAM 29 33:24.6
27 Laffan Lisa DAM 26 34:03.5
28 Lofton Lauren DAM 25 37:28.8
29 Contreras Sonia DAM 25 38:33.6
30 Stewart Lucy DAM 29 39:15.3
31 Hast Megan Temescal Masters 28 43:35.4
32 Uldricks Sarah UNAT 25 48:02.4
Female 30 to 34
Place Last Name First Name City Age Time
1 Baran Jennifer STAN 34 23:05.0
2 Guzman Shanna OC 32 24:04.1
3 ODwyer Erin WINE 32 25:18.1
4 Haack Angela WCM 34 25:23.2
5 O'Leary Shauna SMMM 32 25:34.4
6 Rodde Heather OC 32 25:52.2
7 Martinez Lisa DAM 33 25:56.1
8 Baker Julie DAM 32 26:00.2
9 Mendoza-Martens Nicole WCM 32 26:01.8
10 Sara Bothwell MVM 33 26:57.4
11 Richards Ericka WINE 31 27:22.2
12 Bair Megan FOG 32 27:40.7
13 Delano Cathy SERC 33 27:43.0
14 Aguinaga Leigha DAM 30 27:50.7
15 Honey Margaret Orinda Aquatic Masters 30 28:09.6
16 Black Misty SRM 33 29:10.5
17 Holeman Leslie DAM 33 29:41.5
18 Mikalis Kaitlin UNAT 30 29:54.4
19 Montgomery Julia SMMM 31 30:52.0
20 McCarthy Megan DAM 30 32:08.2
21 Meadows Erin UNAT 31 32:12.6
22 Lucky Jennifer TSUN 31 32:20.0
23 Case Emily UNAT 33 33:15.0
24 Jay Shanna WCM 32 33:54.4
25 Schonauer Anne Temescal Aquatic Masters 32 34:42.3
26 Lucky Andrea UNAT 30 36:49.6
27 DuBose Rachel DAM 31 39:59.3
28 Richardson Tracy SAC 32 40:50.4
29 Wong Alice UNAT 32 40:50.5
Female 35 to 39
Place Last Name First Name City Age Time
1 Deasy Michele TOC 37 24:06.8
2 Beissmann Becky SRM 36 24:31.3
3 Duggan Karen WCM 38 25:22.1
4 Labusch Meike USF 36 25:28.5
5 Peterson Elke SCAM 35 27:00.4
6 Tomola Katie SCAM 37 27:02.3
7 Moll Jessica BAM 37 27:38.4
8 Bralsted Melissa 151-Bay 37 27:45.2
9 Weigand Michelle UNAT 39 30:13.3
10 Sanguinet Amanda OC 38 31:33.4
11 Mladinich Leslie WCM 38 33:58.4
12 Grundman Jeanine CRUZ 36 39:03.8
13 Uldricks Jennifer unat 35 48:03.1
14 Watson Erin TEME 39 48:04.0
15 Galpern Emily MAM 37 59:00.2
Female 40 to 44
Place Last Name First Name City Age Time
1 Hazen Lisa UNAT 44 21:48.8
2 Smith Jody UNAT 40 23:42.7
3 Santos Debbie WCM 41 24:22.3
4 Cox Juliet Manatee AQ Masters 41 25:15.6
5 Cantlen Kelly UNAT 41 26:04.5
6 Gray Kara WCM 43 27:36.7
7 David Nicole DAM 41 27:43.1
8 Gilligan Karen DAM 40 28:18.6
9 Challburg Karen VACA 44 28:19.1
10 Bechhoefer Marta CRUZ 41 28:25.2
11 Bothwell Dorothy UNAT 44 29:06.5
12 Nilsen Elizabeth UNAT 41 30:00.9
13 Beegle Janet MVM 42 30:54.3
14 Millstein Roberta DAM 43 31:39.9
15 Marquardt Leslie UNAT 42 32:33.3
16 Briggs Kim BRS 42 33:06.1
17 Hayes Mary UNAT 40 34:16.0
18 Collier Melissa DAM 43 36:00.5
19 Verschuur Joanneke MAM 43 37:02.8
20 Deuber Stefanie TEME 44 38:26.0
21 Harris Shellee WCM 41 44:12.7
22 Ogden Bonnie VACA 41 47:26.0
23 Rim Hisun MAM 41 49:01.9
Female 45 to 49
Place Last Name First Name City Age Time
1 Elsbach Kimberly DAM 46 22:52.5
2 Ward Lisa WCM 45 22:59.0
3 Henry BJ WCM 45 25:05.9
4 Peters Ann Sierra Marlins Masters 46 25:35.0
5 Christensen Kate Tol 49 26:06.1
6 Blaha Sharon DAM 48 26:25.1
7 Hall Ali Maryland Masters 47 27:54.8
8 Lewis Laurie BAY 47 28:20.8
9 Cardoza Ann SCAM 47 28:48.3
10 Crosthwaite Cathy UNAT 45 29:13.9
11 Taylor Shelly UNAT 46 29:26.9
12 Focha Teresa MAAC 48 30:29.1
13 Gillespie Susan RAMS 48 31:50.7
14 Buckley Kristine PCAM 49 32:18.2
15 Harrison Beth UNAT 48 32:23.0
16 Sorensen Lucia DAM 45 32:27.3
17 Sneed Lorraine MELO 47 32:34.4
18 Henry Jennifer RAMS 49 32:53.1
19 Bradley Karen NVM 46 33:21.1
20 Lillian Denise TEME 45 35:56.3
21 Neumann Jennifer Nvm 45 36:54.2
22 Fischer Lisa DAM 48 37:20.1
23 Walker Diane VACA 48 37:22.5
24 James Regina SMMM 46 37:26.8
25 Mieoema Katherine MAAC 47 41:51.7
26 Gates Zann DAM 48 42:06.0
27 Schnaath Rocky MAM 49 42:11.0
28 Lelandais Laurie USF 48 43:15.8
29 Underwood Marilyn DAM 49 43:22.9
30 Bendtsen Ulla DAM 49 43:41.8
31 Greva Suzanne South End Rowing Club 45 44:56.9
Female 50 to 54
Place Last Name First Name City Age Time
1 Meyer Marguerite TOC 50 23:44.7
2 Morlan Kathy UNAT 50 24:43.6
3 Kamler Theresa UNAT 52 25:37.4
4 Quinn Phyllis TOC 53 26:15.2
5 Jaubert Leslie SRM 51 26:21.3
6 Sommers Lorraine SCAM 52 26:21.7
7 Everitt Sara SCAM 51 28:19.5
8 DeRousseau Hannah SRM 54 28:25.2
9 Benjamin Marcia WCM 54 28:25.3
10 Silva Leslie Walnut Creek 53 28:54.9
11 Claman Anne TAM 50 29:07.6
12 Stone Nancy PPP 52 31:49.9
13 Lippolis Ellen Vaca 51 33:07.3
14 Bailey Lee Ann DAM 54 33:22.8
15 Narvaez Smith Sara UNAT 50 33:58.6
16 Klencke Barbara BAY 52 34:57.5
17 Sinnott Lorie MELO 54 35:33.7
18 Sandner Kathryn MAAC 52 35:36.6
19 Ferguson Judy UNAT 52 35:37.8
20 Rosenberg Main Anne DAM 54 35:41.8
21 Walters Gabrielle UNAT 50 37:48.9
22 Van Lith Rebecca Parkpoint Patriots 54 38:34.9
23 Nitta Sarah UNAT 53 39:42.8
24 Sensiper Sylvia DAM 54 40:39.1
25 Johnson Deanna DAM 53 41:58.0
26 Franklin Leslie SERC 52 42:29.8
27 Hart Robin MAM 54 42:40.8
28 Hirsekorn Kathy UNAT 52 1:11:51.2
Female 55 to 59
Place Last Name First Name City Age Time
1 Val Laura TAM 57 21:09.0
2 Jones Alice SCAM 59 28:21.7
3 Gleason Marnelle DAM 55 29:28.7
4 Tukua Karen WCM 59 31:47.5
5 Soldatova Alena UNAT 59 31:56.0
6 Villarreal Margie pres 56 32:42.3
7 Giusti Vickie MAM 56 34:04.2
8 Latham Kate MVM 56 34:32.4
9 Harms Kildine WCM 55 35:45.7
10 Nichols Lucille Park Point Patriots 55 35:48.0
11 Davos Diane DAM 58 35:57.8
12 Ahlgren Peggy PP 58 36:04.2
13 Phillips Barbara MAM 59 37:59.5
14 Litman Jacklyn BAY 58 39:17.2
15 Porter Virginia SRM 57 40:45.3
16 Lantz Katy DAM 55 41:56.5
17 Donatelli Sioux CRUZ 56 42:06.9
18 Montgomery Patt SUMM 58 42:12.1
19 Gillon Jean MENLO 57 43:25.3
20 Barsamian-Teman Betsy OAK 57 47:40.4
21 Kempf Nancy MAM 55 47:51.7
Female 60 to 64
Place Last Name First Name City Age Time
1 Shoenberger Linda TAM 61 27:39.1
2 Brems Marianne MELO 60 29:00.3
3 Monaghan Sheila TCAM 60 32:37.3
4 Davison Terry DAM 64 33:03.6
5 Tevis Maggie RHMS 61 34:50.2
6 Daniel Maureen WCM 61 35:53.4
7 Hornof Kris DAM 61 36:44.3
8 Caso Susie MAM 62 37:55.4
9 Peters Sandi BAM 60 41:49.0
10 Kara Mary El Dorado Hills Sports Cl 61 44:46.8
11 Cafferata Gail CHIC 60 46:06.3
12 McMahon Mary SER 62 56:42.6
Female 65 to 69
Place Last Name First Name City Age Time
1 Ridout Nancy TAM 67 28:59.3
2 Coleman Kate SCAM 66 30:31.3
3 Anson Susan SCAM 68 33:31.4
4 McPartland Peg MAM 67 34:07.1
5 Barnea Daniela Stanford 65 35:29.9
6 Carroll Glenda TAM 65 37:09.3
7 Westergaard Leslie DAM 66 37:13.3
8 Eagan Karen MAM 67 46:25.1
9 James Dixie UNAT 66 57:29.7
Female 70 to 74
Place Last Name First Name City Age Time
1 Myers Dot UNAT 72 37:50.0
Female 75 to 79
Place Last Name First Name City Age Time
1 Monroe Donna WCM 75 38:38.1
2 Robben Barbara UNAT 75 47:13.2
3 Lambertson Ann SMMM 78 49:32.9
Female 85 to 89
Place Last Name First Name City Age Time
1 Meyer Margery TOC 86 43:07.3
Male 17 and under
Place Last Name First Name City Age Time
1 Sharpe Randell AAM 0 36:44.4
2 Caziarc Steve MAM 0 38:30.4
Male 18 to 24
Place Last Name First Name City Age Time
1 Miller Andrew CRUZ 23 25:04.9
2 Faber Jake SCAM 19 25:37.2
3 Goble Jared VNAT 24 26:10.5
4 Fontaine Brett DAM 21 37:57.9
Male 25 to 29
Place Last Name First Name City Age Time
1 Chester Kevin Winters 25 22:30.5
2 Meyer Tom STAN 29 22:41.7
3 Smrz Paul WCM 26 23:24.0
4 Smart Matt UNAT 29 23:45.0
5 Lillard Nicholas VACA 26 23:49.0
6 Ransenberg Scott UNAT 27 25:05.3
7 schenck Niklas SFTM 27 25:17.4
8 Martinez Fernando UNAT 26 26:42.7
9 Haynes Nathaniel SFTM 28 27:39.9
10 Leonardini Tony SHMS 29 28:00.5
11 Yersovich Adam DAM 27 29:47.2
12 Petrie Thomas UNAT 29 31:29.2
13 Nickols Casey UNAT 26 34:03.6
14 Paquin Dana UNAT 28 34:24.8
15 Sanchez William UNAT 29 57:44.9
Male 30 to 34
Place Last Name First Name City Age Time
1 Gillis Trevor SCSCM 33 20:47.1
2 Dennis Andrew WCM 32 21:17.1
3 Rosen Ben DAM 32 22:33.0
4 Silver Alex LVTC 33 22:34.8
5 Stone Ethan SRM 31 24:29.7
6 Rodde Brian OC 30 24:49.0
7 Robinson Craig SMS 30 25:10.3
8 Willis Nick DAM 31 25:30.2
9 Harrison Rob St Helena Masters 32 25:39.6
10 Aronowitz Steven UNAT 30 26:06.5
11 Heffelfinger Eric FOG 33 27:45.2
12 Chan Henry SMMM 30 28:10.7
13 Sheehan Paul STAN 34 29:11.1
14 Lozano Mauricio UNAT 33 29:30.4
15 ohea Joseph USF 33 29:51.9
16 Flores Michael UNAT 32 30:13.3
17 Song Peter UNAT 31 30:24.8
18 Do Tin USF 34 30:59.6
19 Moughamian Raffi SCAM 30 31:38.5
20 Ramos Jacob UNAT 30 33:18.2
21 Kim David SFTM 33 33:31.1
22 Baker Brook SMMM 34 34:52.9
23 Danna Mark UNAT 33 40:36.1
24 Panchal Shyam 'Sean' Stanford Masters 33 41:43.8
Male 35 to 39
Place Last Name First Name City Age Time
1 Atchison Dean USF 38 22:28.4
2 Speyer Gabriel USFM 36 23:36.3
3 Collazos Daniel SCAM 39 24:19.0
4 Larson Gary TOC 37 24:40.0
5 Cook John USFM 39 24:43.2
6 Cheung Casey SFTM 35 25:02.2
7 Connolly Darrin USF 37 26:07.7
8 Sanders Drew OC 39 26:30.3
9 Kara Tom MAAC 38 26:43.8
10 Crowley Terry SOAR 38 27:12.5
11 Walton Jeff TSUN 35 27:42.2
12 Chang Bruce DAM 36 31:19.2
13 Marquardt Michael UNAT 35 32:14.8
14 Morrill James VACA 38 33:47.1
15 Le Loc SFTM 37 33:57.5
16 Prodoehl Jason UNAT 38 34:30.8
17 McClure Jason UNAT 36 34:43.3
18 Kida Moriaki TSUN 38 35:15.5
19 Wright Alex DAM 37 35:57.6
20 Taormino Jason DAM 39 39:00.5
Male 40 to 44
Place Last Name First Name City Age Time
1 Santos Rogue Walnut Creek 41 20:02.0
2 Grady Rex SRM 44 22:00.2
3 Lenihan Bill OC 40 22:01.3
4 Bond Chris WCM 42 22:12.3
5 Brown Thomas Davis Aquatic 41 23:22.5
6 Heaney Michael WCM 42 23:58.4
7 Johnson Ron WCM 44 24:19.8
8 Garnier Olivier USFM 42 24:32.8
9 Sampson Scott STAN 40 24:42.0
10 Davis Brian Menlo Masters 41 24:51.5
11 Karbe Frank OAC 41 26:08.3
12 Flanagan Sean SF TSUMAM 43 26:18.8
13 Yerby Michael SAC 44 27:21.9
14 Marks Scott UNAT 43 27:36.8
15 Grattet Ryken UNAT 44 27:53.3
16 Shoemaker Scot UNAT 42 28:12.3
17 Cantlen II John WACM 41 30:32.8
18 Hu Ben SFTM 43 31:31.9
19 Aquilina David SHMS 43 31:51.7
20 Collier Greg DAM 43 31:51.8
21 Rydman Eric UNAT 43 31:54.9
22 Phillips Everett TSUN 40 33:55.4
23 Fuszard Peter DAM 43 35:41.9
24 Liu Harris DAM 40 36:00.7
25 Kim Joseph USF 40 37:11.9
26 Kopple Erich UNAT 40 38:44.7
27 Smithline Todd UNAT 40 41:25.7
Male 45 to 49
Place Last Name First Name City Age Time
1 Johnson Darryl Arden Hills 46 20:05.1
2 Matthews Dave WCM 45 22:46.4
3 Carr Mike SRM 48 22:46.5
4 Lally Bart TOC 46 23:43.8
5 Woollgar Mark Arden Hills 47 23:52.8
6 Panzica Dean Olympic Club 46 24:07.4
7 Hitchings Andy SAC 45 24:09.7
8 Humphrey Rob PAC 45 24:10.1
9 Campbell Chris MVM 48 24:17.1
10 Sheeper Tim Melo 45 24:25.4
11 Engber Mike SCSC 46 25:14.4
12 kirmse kevin UNAT 46 25:39.8
13 Duggan Patrick WCM 45 25:44.9
14 Cook Doug Walnut Creek 46 25:50.1
15 Benjamin David UNAT 45 25:50.3
16 Boone Jon WCM 45 26:21.4
17 Ottersberg John USF 46 26:29.6
18 Mann Clyde MVM 47 27:15.3
19 Bower Bruce UNAT 47 27:18.5
20 Shoaf Doug UNAT 47 28:10.1
21 Mockus Jeff FGM 45 28:20.5
22 Vanhoven Paul WCM 45 29:02.5
23 Pinson John SAC 46 29:29.3
24 Inouye Rob USFM 45 30:19.7
25 McKendall Raymond UNAT 49 31:37.9
26 O'Sullivan Mark UNAT 46 32:27.9
27 Moylan Paul DAM 47 32:55.6
28 Mauldin Philip NVM 48 33:23.8
29 Murphy Greg WINE 47 34:04.4
30 Loo Rodney UNAT 45 35:39.1
31 Avery Rick DC 47 37:05.2
32 Flynn Bruce VACA 48 37:17.8
33 Campbell Daniel UNAT 46 40:15.4
34 Hartzell Peter UNAT 45 41:42.2
35 Valva David UNAT 49 44:50.1
Male 50 to 54
Place Last Name First Name City Age Time
1 MacDonald Sandy SMST 53 20:06.1
2 Emhoff Ron TVM 54 23:46.5
3 Jeha John CSSR 50 23:53.9
4 Hale Dave SRM 53 23:57.0
5 Dozier Earl TVM 51 24:36.6
6 Pyrch Michael Santa Clara Swim 50 24:39.5
7 Schenstrom Warren SRM 51 25:05.8
8 Woodruff David DAM 52 25:11.3
9 Riley Gail ECAM 54 25:11.9
10 Wieking Scott DAM 50 25:56.1
11 Putnam-Pite Doug UNAT 52 26:02.8
12 Sween Pete Rams 51 26:12.7
13 Stone Mark CRUZ 51 27:05.4
14 Young Robert WCM 52 27:12.4
15 Carter David UNAT 54 27:17.9
16 Sinnott Sam MELO 54 28:50.1
17 Susskind Mark UNAT 52 28:59.9
18 Taylor Douglas DAM 50 29:10.3
19 Sublett Brian UNAT 50 29:18.7
20 Schultz James Oakwood Athletic Club Mas 51 29:55.7
21 Dunsford Robert FGM 51 30:29.9
22 Correla David FGM 52 30:45.5
23 Shelby Bart SMMM 54 31:34.7
24 Dorsey Michael MELO 53 32:01.5
25 Tuteur Frank SRM 51 33:49.1
26 Fischer-Colbrie Mark SCSC 52 34:11.9
27 Stone Halbert PPP 54 34:37.3
28 Nickols W. UNAT 53 34:46.1
29 Skulina Ken TVM 50 36:16.4
30 Gaffney Greg MELO 51 44:10.6
31 Menard Paul UNAT 53 45:43.1
32 Segal Marlin WACM 50 46:21.2
Male 55 to 59
Place Last Name First Name City Age Time
1 Bell Alan PNA 59 22:03.0
2 Knight James SCSC 55 22:30.4
3 Ferroggiaro Fred TOC 55 22:43.1
4 Foreaker Don SRM 57 24:27.1
5 Farley Fred MAM 55 24:32.7
6 Upshaw Bob MAM 59 25:13.4
7 Dietrich Joe UNAT 56 26:45.8
8 Neill Thomas SCAM 56 26:59.6
9 Small Stephen INM 56 27:27.0
10 Tatzin Don OAK 57 28:27.1
11 Nadaner Dan CVAS 59 28:53.8
12 Bowen Phillip WCM 58 30:47.1
13 King John WCM 55 30:52.3
14 Harder Leslie RAMS 56 30:53.5
15 Anderson Kristian RAMS 55 30:55.8
16 Goldman John MELO 59 31:58.7
17 Newington Gregory SAC 59 32:07.2
18 Lantz Bob DAM 57 32:17.8
19 Lalanne Kendall UNAT 55 32:52.3
20 Bockrath Roger DAM 59 33:53.8
21 Davis Will DAM 57 34:22.9
22 Finley Curt DAM 56 34:38.8
23 Hubbard Jack SFTM 57 35:18.2
24 Weinstein Jack FGM 58 37:15.9
25 Kamphefner Rex EDHS 56 38:24.8
26 Wall Robert DAM 55 39:42.1
Male 60 to 64
Place Last Name First Name City Age Time
1 Wilson Joel CRUZ 60 23:42.5
2 Rudloff, Jr. Edward OC 61 23:58.9
3 Kight Chuck RAMS 61 26:24.9
4 Mcpherson Andrew DAM 62 26:38.2
5 Pierce Donald RHMS 63 28:36.8
6 McCarty Tom OC 63 30:24.1
7 Dennis D Craig WCM 63 33:39.1
8 Christo Anthony DAM 63 33:58.1
9 Robinson Dennis WCM 60 35:03.9
10 Phipps Gary UNAT 61 36:06.3
Male 65 to 69
Place Last Name First Name City Age Time
1 Burns Richard TAM 65 24:24.3
2 Michael Martin MELO 65 32:07.3
3 Anderson John VACA 66 34:22.7
4 Moser Dean UNAT 67 35:37.1
5 Jones David Sac Masters 65 37:21.4
6 Scheller Jim Mount Tam Racquet Club 68 51:30.0
Male 70 to 74
Place Last Name First Name City Age Time
1 Fewster Robert TVM 70 38:00.7
2 Schroeder Robert DAM 70 41:58.7
3 Crummey Robert DAM 73 53:48.2
Male 80 to 84
Place Last Name First Name City Age Time
1 Sutton Luman SAC 82 42:29.5
One Mile Masters Wetsuit
Female 0-99
Place Last Name First Name City Age Time
1 Terada Mirella Menlo 34 30:23.5
2 Bird Sara DAM 23 32:35.0
3 Kukta Laura TTAM 38 38:46.7
4 Loewenstern Kathy UNA 43 40:22.1
5 Narlesky Lynn DAM 57 43:59.0
6 Forstat Sue UNAT 55 44:00.7
7 Sung Sue Hee UNAT 41 44:01.7
8 Tuckey Corinna UNAT 41 44:11.6
9 Huang Amy UNAT 31 46:40.9
10 palmer Dolores MODESTO MASTERS 50 55:24.3
11 Higueras Justine TOC 24 57:47.5
12 Micahe Connie UNAT 38 1:00:27.1
Male 0-99
Place Last Name First Name City Age Time
1 Lane Ed WCM 70 20:57.6
2 Brown Steve UNAT 35 21:44.6
3 Reid Nicholas SRM 50 24:39.0
4 Trivett Rick RAMS 61 24:53.5
5 Vazac Charles SERC 31 27:59.6
6 Farrell Geoff WACM 47 28:04.5
7 Takahashi Marc UNAT 47 28:56.8
8 McDonald Roger DAM 55 29:15.5
9 Temkin Andrew Menlo Masters 38 35:47.3
10 Morel Shawn TSUN 25 36:09.1
11 Bachmann Steve UNAT 39 38:13.7
12 Smithline Neil UNAT 68 40:56.5
13 Tran Huuquang ECAM 29 44:52.7
14 Loosli Alvin UNAT 66 45:03.7
15 Holman Todd UNAT 25 57:54.0





Return to Pacific Masters Swimming Homepage This page was designed and produced by Michael Moore. Please report any errors or omissions to him. We would also like to hear how the page can be improved or what you would like to see. Thank you.

2009-06-13


Copyright © 2009 Pacific Masters Swimming, Inc.
http://www.pacificmasters.org/