Pacific Masters gif


Results
Tri Valley Masters




September 16th, 2000



TRI VALLEY MASTERS .5 OPEN WATER SWIM - SEPTEMBER 16, 2000

  1. JASON NIELSEN, SANTA CRUZ                   33    0:08:40    30 - 34 /   1
  2. SANDY MAC DONALD, SACRAMENTO                44    0:08:41    40 - 44 /   1
  3. BRAD WINSOR, DAM                            28    0:08:54    25 - 29 /   1
  4. JOEL WILSON, SANTA CRUZ                     51    0:09:08    50 - 54 /   1
  5. CHRIS BREITBART, RAMS                       21    0:09:17    19 - 24 /   1
  6. JIM CLEMMONS, MANATEE                       50    0:09:30    50 - 54 /   2
  7. WILLIAM SCHROEDER, SMMM                     43    0:09:34    40 - 44 /   2
  8. BILL ADKISON, ROLLING HILLS                 45    0:09:45    45 - 49 /   1
  9. JEFF ROY, TRI VALLEY                        44    0:09:49    40 - 44 /   3
 10. BRIAN SKUSE, USF                            44    0:09:50    40 - 44 /   4
 11. LARRY TAGGESELL, MANATEE                    47    0:09:51    45 - 49 /   2
 12. ROBERT POWERS, AAM                          35    0:09:52    35 - 39 /   1
 13. GREGG SANDERS, RAMS                         41    0:09:53    40 - 44 /   5
 14. DAVID KNAPP, TRI VALLEY                     41    0:09:54    40 - 44 /   6
 15. JON WILKENING, STRAWBERRY CYN               26    0:09:55    25 - 29 /   2
 16. JIM SILK, TRI VALLEY                        40    0:09:56    40 - 44 /   7
 17. GEORGE PERREAULT, SANTA CLARA               41    0:09:57    40 - 44 /   8
 18. JOHN CRANE, TRI VALLEY                      49    0:09:58    45 - 49 /   3
 19. STEPHEN SMALL, TRI VALLEY                   48    0:10:01    45 - 49 /   4
 20. TERRENCE ASPLUND, UNAT                      35    0:10:03    35 - 39 /   2
 21. RON EMLOFF, TRI VALLEY                      45    0:10:04    45 - 49 /   5
 22. MICHAEL HORWATH, UNAT                       50    0:10:05    50 - 54 /   3
 23. ERIC HEFFELFINGER, FOG CITY                 24    0:10:10    19 - 24 /   2
 24. RYAN SAND, SAN JOSE                         25    0:10:11    25 - 29 /   3
 25. CURTIS BEHLE, W COAST AQUATIC               33    0:10:12    30 - 34 /   2
 26. JOHN PHILSON, TERRAPIN                      33    0:10:18    30 - 34 /   3
 27. KEVIN CORRIGAN, TRI VALLEY                  41    0:10:20    40 - 44 /   9
 28. JAMES BURROR, ALAMEDA                       52    0:10:25    50 - 54 /   4
 29. DAVID SCHURHOFF, LM                         28    0:10:56    25 - 29 /   4
 30. RICHARD BRIGGS, UNAT                        42    0:10:58    40 - 44 /  10
 31. STEVE KATE, UNAT                            52    0:11:05    50 - 54 /   5
 32. MICHAEL HEIM, SONOMA                        46    0:11:10    45 - 49 /   6
 33. MICHAEL HANSELL, LOS ALTOS                  47    0:11:15    45 - 49 /   7
 34. TOM CRONIN, WHAM                            50    0:11:21    50 - 54 /   6
 35. TOM MC CARTY, OLYMPIC CLUB                  55    0:11:34    55 - 59 /   1
 36. STEVEN BOBAY, SANTA CLARA                   50    0:11:47    50 - 54 /   7
 37. JOE ROHLFES, UNAT                           33    0:11:54    30 - 34 /   4
 38. EMORY HAWORTH, WALNUT CREEK                 63    0:12:05    60 - 64 /   1
 39. KEN SKULINA, TRI VALLEY                     42    0:12:10    40 - 44 /  11
 40. MARC TOH, STRAWBERRY CYN                    29    0:12:15    25 - 29 /   5
 41. ROGER CAMPBELL, SAN MATEO                   70    0:12:23    70 - 74 /   1
 42. CAROL TASWELL, STANFORD                     44    0:12:25    40 - 44 /  12
 43. STAN MORNER, WALNUT CREEK                   65    0:12:28    65 - 69 /   1
 44. EDMOND KERSWILL, MTN VIEW                   73    0:12:38    70 - 74 /   2
 45. MICHAEL MARTIN, MENLO                       57    0:12:48    55 - 59 /   2
 46. BARRY FASBENDER, STANFORD                   63    0:12:49    60 - 64 /   2
 47. BROOKE EATON, UNAT                          24    0:12:52    19 - 24 /   3
 48. DAVID LEE, UNAT                             32    0:12:59    30 - 34 /   5
 49. JONATHAN STEINER, TAMALPAIS                 50    0:13:19    50 - 54 /   8
 50. GREG BREIDENSTINE-HO, TRI VALLEY            30    0:13:25    30 - 34 /   6
 51. JOHN MC CARDY, TUOLUMNE                     48    0:13:30    45 - 49 /   8
 52. WILL DAVIS, DAVIS                           49    0:13:45    45 - 49 /   9
 53. MICHAEL LIM, UNAT                           39    0:14:04    35 - 39 /   3
 54. RICHARD LEWIS, AIRPORT                      71    0:14:11    70 - 74 /   3
 55. JOHN FLEMING, UNAT                          60    0:14:27    60 - 64 /   3
 56. PETER ORTH, SF BAY                          61    0:14:48    60 - 64 /   4
 57. TIMOTHY HART, TRI VALLEY                    47    0:14:52    45 - 49 /  10
 58. WILLIAM GROHE, USG                          67    0:14:59    65 - 69 /   2
 59. ROB BRODERICK, TRI VALLEY                   53    0:15:22    50 - 54 /   9
 60. CHARLES TULLIS, LM                          27    0:16:05    25 - 29 /   6
 61. JERRY ADDLESTON, TRI VALLEY                 39    0:16:10    35 - 39 /   4
 62. TOM MC CALL, STRAWBERRY CYN                 77    0:16:20    75 - 79 /   1
 63. PRESTON BRUNST, W COAST AQUATIC             60    0:16:28    60 - 64 /   5
 64. ALBERT HUI, UNAT                            42    0:17:00    40 - 44 /  13
 65. NORMAN DAVIS, UNAT                          60    0:17:30    60 - 64 /   6
 66. WARD BELDING, TRI VALLEY                    59    0:18:06    55 - 59 /   3
 67. WILLIAM DUNCAN, CRAM                        69    0:18:12    65 - 69 /   3
 68. DAN SWEET, MAM                              47    0:19:12    45 - 49 /  11
 69. FRED ROGERS, USF                            77    0:20:07    75 - 79 /   2
 70. WALLY SAUNDERS, W COAST AQUATIC             65    0:22:14    65 - 69 /   4
 71. WILLIAM GRANGOFF, SO END ROWING             44    0:23:33    40 - 44 /  14
 72. EDMOND SHASHOUA, JOINVILLE                  62    0:26:00    60 - 64 /   7


* * * WOMENS Results by ON YOUR MARK * * *
TRI VALLEY MASTERS .5 OPEN WATER SWIM - SEPTEMBER 16, 2000

  1. LISA RIPKEN, UNAT                           23    0:09:59    19 - 24 /   1
  2. CYNTHIA HERTZER, SANTA CRUZ                 31    0:10:00    30 - 34 /   1
  3. STEPHANIE SCHWAB, EMBARCARDO YMCA           28    0:10:02    25 - 29 /   1
  4. DEBBIE BRYANT, SRM                          37    0:10:06    35 - 39 /   1
  5. BECKY WATKINS, TRI VALLEY                   28    0:10:07    25 - 29 /   2
  6. KATE CHRISTENSEN, OLYMPIC CLUB              40    0:10:08    40 - 44 /   1
  7. VICTORIA GORMAN, UNAT                       29    0:10:09    25 - 29 /   3
  8. ELIZABETH ASPLUND, UNAT                     31    0:10:13    30 - 34 /   2
  9. CHRISTINE HEGEDUS, SCAM                     20    0:10:14    19 - 24 /   2
 10. MARIANNE BREMS, MENLO                       51    0:11:00    50 - 54 /   1
 11. HEATHER KAZAKOFF, UNAT                      24    0:11:17    19 - 24 /   3
 12. KATHY ENGLAR, LOS ALTOS                     43    0:11:19    40 - 44 /   2
 13. LAURA COLETTE, CSPF                         36    0:11:23    35 - 39 /   2
 14. JOCELYN DUNNING, TRI VALLEY                 41    0:11:26    40 - 44 /   3
 15. MINDI BRENNER, CARSON VALLEY                36    0:11:29    35 - 39 /   3
 16. VICTORIA IGEL, LOS ALTOS                    44    0:11:31    40 - 44 /   4
 17. RUTH PEDRO, TUOLUMNE                        41    0:11:37    40 - 44 /   5
 18. JENNIFER TONDA, EMBARCADERO                 30    0:11:40    30 - 34 /   3
 19. DEBORAH ELLIS, LYNBROOK                     42    0:11:43    40 - 44 /   6
 20. MARCIA BENJAMIN, UNAT                       44    0:11:50    40 - 44 /   7
 21. MICHELLE RONCO, UNAT                        31    0:11:58    30 - 34 /   4
 22. SARI PAIKOFF, SCAM                          31    0:12:00    30 - 34 /   5
 23. JEANNE MC GINNIS, MENLO                     39    0:12:12    35 - 39 /   4
 24. JOANNA BROWN, SONOMA                        46    0:12:13    45 - 49 /   1
 25. NOREEN TAYLOR, TRI VALLEY                   30    0:12:20    30 - 34 /   6
 26. HEATHER EATON, UNAT                         26    0:12:33    25 - 29 /   4
 27. CHRISTINE MILLER, MTN VIEW                  41    0:12:39    40 - 44 /   8
 28. DEBORAH VALDERRAMA, FOG CITY                37    0:12:50    35 - 39 /   5
 29. SUSAN MUNN, DAVIS                           61    0:13:00    60 - 64 /   1
 30. JULIE BADERTSCHER, UNAT                     24    0:13:33    19 - 24 /   4
 31. SHEILA MONAGHAN, TUOLUMNE                   52    0:13:35    50 - 54 /   2
 32. DIANE DAVIS, DAVIS                          49    0:13:40    45 - 49 /   2
 33. CYNTHIA HANSEN, SANTA CLARA                 33    0:13:50    30 - 34 /   7
 34. DENISE BERRO, SACRAMENTO                    40    0:13:55    40 - 44 /   9
 35. SUSAN WHITE, SJAM                           58    0:14:00    55 - 59 /   1
 36. DONNA MONROE, WALNUT CREEK                  66    0:14:16    65 - 69 /   1
 37. LUCY CAMERON, UNAT                          47    0:14:20    45 - 49 /   3
 38. TERRI DRAIN, TRI VALLEY                     39    0:14:55    35 - 39 /   6
 39. SUSAN SPRINGER, STANFORD                    62    0:15:13    60 - 64 /   2
 40. VALERIE ARMENTO, UNAT                       49    0:15:19    45 - 49 /   4
 41. AMY SCHWARTZ, EMBARCADERO                   37    0:15:24    35 - 39 /   7
 42. JODY JACKMAN, NA                            32    0:15:35    30 - 34 /   8
 43. PAMELA BOSNYAK, UNAT                        51    0:15:45    50 - 54 /   3
 44. PENNY BRUNST, W COAST AQUATIC               62    0:16:29    60 - 64 /   3
 45. SALLY MORNER, WALNUT CREEK                  64    0:16:49    60 - 64 /   4
 46. JOYCE HAWORTH, WALNUT CREEK                 62    0:16:55    60 - 64 /   5
 47. ANDREA IVAN, LOS ALTOS                      46    0:18:17    45 - 49 /   5
 48. ELIZABETH BENISHIN, UNAT                    43    0:19:05    40 - 44 /  10
 49. BUNNY DAWSON, ALPINE HILLS                  72    0:19:30    70 - 74 /   1
 50. JOANNE BERVEN, TRI VALLEY                   64    0:20:20    60 - 64 /   6
 51. LINDA MURRAY, UNAT                          56    0:20:22    55 - 59 /   2
 52. KATHLEEN BURKHARD, UNAT                     53    0:20:35    50 - 54 /   4
 53. SANDI PETERS, SAN MATEO                     51    0:20:50    50 - 54 /   5


* * * Results by ON YOUR MARK * * *
TRI VALLEY MASTERS .5 OPEN WATER SWIM - SEPTEMBER 16, 2000

Top Men
     1. JASON NIELSEN, SANTA CRUZ                33    0:08:40 
     2. SANDY MAC DONALD, SACRAMENTO             44    0:08:41 
     3. BRAD WINSOR, DAM                         28    0:08:54 
     4. JOEL WILSON, SANTA CRUZ                  51    0:09:08 
     5. CHRIS BREITBART, RAMS                    21    0:09:17 

Top Women
     1. LISA RIPKEN, UNAT                        23    0:09:59 
     2. CYNTHIA HERTZER, SANTA CRUZ              31    0:10:00 
     3. STEPHANIE SCHWAB, EMBARCARDO YMCA        28    0:10:02 
     4. DEBBIE BRYANT, SRM                       37    0:10:06 
     5. BECKY WATKINS, TRI VALLEY                28    0:10:07 


Division: Men - 19-24
       1. CHRIS BREITBART, RAMS                  21    0:09:17   O'All:     5
       2. ERIC HEFFELFINGER, FOG CITY            24    0:10:10   O'All:    23
       3. BROOKE EATON, UNAT                     24    0:12:52   O'All:    47

Division: Men - 25-29
       1. BRAD WINSOR, DAM                       28    0:08:54   O'All:     3
       2. JON WILKENING, STRAWBERRY CYN          26    0:09:55   O'All:    15
       3. RYAN SAND, SAN JOSE                    25    0:10:11   O'All:    24
       4. DAVID SCHURHOFF, LM                    28    0:10:56   O'All:    29
       5. MARC TOH, STRAWBERRY CYN               29    0:12:15   O'All:    40
       6. CHARLES TULLIS, LM                     27    0:16:05   O'All:    60

Division: Men - 30-34
       1. JASON NIELSEN, SANTA CRUZ              33    0:08:40   O'All:     1
       2. CURTIS BEHLE, W COAST AQUATIC          33    0:10:12   O'All:    25
       3. JOHN PHILSON, TERRAPIN                 33    0:10:18   O'All:    26
       4. JOE ROHLFES, UNAT                      33    0:11:54   O'All:    37
       5. DAVID LEE, UNAT                        32    0:12:59   O'All:    48
       6. GREG BREIDENSTINE-HO, TRI VALLEY       30    0:13:25   O'All:    50

Division: Men - 35-39
       1. ROBERT POWERS, AAM                     35    0:09:52   O'All:    12
       2. TERRENCE ASPLUND, UNAT                 35    0:10:03   O'All:    20
       3. MICHAEL LIM, UNAT                      39    0:14:04   O'All:    53
       4. JERRY ADDLESTON, TRI VALLEY            39    0:16:10   O'All:    61

Division: Men - 40-44
       1. SANDY MAC DONALD, SACRAMENTO           44    0:08:41   O'All:     2
       2. WILLIAM SCHROEDER, SMMM                43    0:09:34   O'All:     7
       3. JEFF ROY, TRI VALLEY                   44    0:09:49   O'All:     9
       4. BRIAN SKUSE, USF                       44    0:09:50   O'All:    10
       5. GREGG SANDERS, RAMS                    41    0:09:53   O'All:    13
       6. DAVID KNAPP, TRI VALLEY                41    0:09:54   O'All:    14
       7. JIM SILK, TRI VALLEY                   40    0:09:56   O'All:    16
       8. GEORGE PERREAULT, SANTA CLARA          41    0:09:57   O'All:    17
       9. KEVIN CORRIGAN, TRI VALLEY             41    0:10:20   O'All:    27
      10. RICHARD BRIGGS, UNAT                   42    0:10:58   O'All:    30
      11. KEN SKULINA, TRI VALLEY                42    0:12:10   O'All:    39
      12. CAROL TASWELL, STANFORD                44    0:12:25   O'All:    42
      13. ALBERT HUI, UNAT                       42    0:17:00   O'All:    64
      14. WILLIAM GRANGOFF, SO END ROWING        44    0:23:33   O'All:    71

Division: Men - 45-49
       1. BILL ADKISON, ROLLING HILLS            45    0:09:45   O'All:     8
       2. LARRY TAGGESELL, MANATEE               47    0:09:51   O'All:    11
       3. JOHN CRANE, TRI VALLEY                 49    0:09:58   O'All:    18
       4. STEPHEN SMALL, TRI VALLEY              48    0:10:01   O'All:    19
       5. RON EMLOFF, TRI VALLEY                 45    0:10:04   O'All:    21
       6. MICHAEL HEIM, SONOMA                   46    0:11:10   O'All:    32
       7. MICHAEL HANSELL, LOS ALTOS             47    0:11:15   O'All:    33
       8. JOHN MC CARDY, TUOLUMNE                48    0:13:30   O'All:    51
       9. WILL DAVIS, DAVIS                      49    0:13:45   O'All:    52
      10. TIMOTHY HART, TRI VALLEY               47    0:14:52   O'All:    57
      11. DAN SWEET, MAM                         47    0:19:12   O'All:    68

Division: Men - 50-54
       1. JOEL WILSON, SANTA CRUZ                51    0:09:08   O'All:     4
       2. JIM CLEMMONS, MANATEE                  50    0:09:30   O'All:     6
       3. MICHAEL HORWATH, UNAT                  50    0:10:05   O'All:    22
       4. JAMES BURROR, ALAMEDA                  52    0:10:25   O'All:    28
       5. STEVE KATE, UNAT                       52    0:11:05   O'All:    31
       6. TOM CRONIN, WHAM                       50    0:11:21   O'All:    34
       7. STEVEN BOBAY, SANTA CLARA              50    0:11:47   O'All:    36
       8. JONATHAN STEINER, TAMALPAIS            50    0:13:19   O'All:    49
       9. ROB BRODERICK, TRI VALLEY              53    0:15:22   O'All:    59

Division: Men - 55-59
       1. TOM MC CARTY, OLYMPIC CLUB             55    0:11:34   O'All:    35
       2. MICHAEL MARTIN, MENLO                  57    0:12:48   O'All:    45
       3. WARD BELDING, TRI VALLEY               59    0:18:06   O'All:    66

Division: Men - 60-64
       1. EMORY HAWORTH, WALNUT CREEK            63    0:12:05   O'All:    38
       2. BARRY FASBENDER, STANFORD              63    0:12:49   O'All:    46
       3. JOHN FLEMING, UNAT                     60    0:14:27   O'All:    55
       4. PETER ORTH, SF BAY                     61    0:14:48   O'All:    56
       5. PRESTON BRUNST, W COAST AQUATIC        60    0:16:28   O'All:    63
       6. NORMAN DAVIS, UNAT                     60    0:17:30   O'All:    65
       7. EDMOND SHASHOUA, JOINVILLE             62    0:26:00   O'All:    72

Division: Men - 65-69
       1. STAN MORNER, WALNUT CREEK              65    0:12:28   O'All:    43
       2. WILLIAM GROHE, USG                     67    0:14:59   O'All:    58
       3. WILLIAM DUNCAN, CRAM                   69    0:18:12   O'All:    67
       4. WALLY SAUNDERS, W COAST AQUATIC        65    0:22:14   O'All:    70

Division: Men - 70-74
       1. ROGER CAMPBELL, SAN MATEO              70    0:12:23   O'All:    41
       2. EDMOND KERSWILL, MTN VIEW              73    0:12:38   O'All:    44
       3. RICHARD LEWIS, AIRPORT                 71    0:14:11   O'All:    54

Division: Men - 75-79
       1. TOM MC CALL, STRAWBERRY CYN            77    0:16:20   O'All:    62
       2. FRED ROGERS, USF                       77    0:20:07   O'All:    69

Division: Women - 19-24
       1. LISA RIPKEN, UNAT                      23    0:09:59   O'All:     1
       2. CHRISTINE HEGEDUS, SCAM                20    0:10:14   O'All:     9
       3. HEATHER KAZAKOFF, UNAT                 24    0:11:17   O'All:    11
       4. JULIE BADERTSCHER, UNAT                24    0:13:33   O'All:    30

Division: Women - 25-29
       1. STEPHANIE SCHWAB, EMBARCARDO YMCA      28    0:10:02   O'All:     3
       2. BECKY WATKINS, TRI VALLEY              28    0:10:07   O'All:     5
       3. VICTORIA GORMAN, UNAT                  29    0:10:09   O'All:     7
       4. HEATHER EATON, UNAT                    26    0:12:33   O'All:    26

Division: Women - 30-34
       1. CYNTHIA HERTZER, SANTA CRUZ            31    0:10:00   O'All:     2
       2. ELIZABETH ASPLUND, UNAT                31    0:10:13   O'All:     8
       3. JENNIFER TONDA, EMBARCADERO            30    0:11:40   O'All:    18
       4. MICHELLE RONCO, UNAT                   31    0:11:58   O'All:    21
       5. SARI PAIKOFF, SCAM                     31    0:12:00   O'All:    22
       6. NOREEN TAYLOR, TRI VALLEY              30    0:12:20   O'All:    25
       7. CYNTHIA HANSEN, SANTA CLARA            33    0:13:50   O'All:    33
       8. JODY JACKMAN, NA                       32    0:15:35   O'All:    42

Division: Women - 35-39
       1. DEBBIE BRYANT, SRM                     37    0:10:06   O'All:     4
       2. LAURA COLETTE, CSPF                    36    0:11:23   O'All:    13
       3. MINDI BRENNER, CARSON VALLEY           36    0:11:29   O'All:    15
       4. JEANNE MC GINNIS, MENLO                39    0:12:12   O'All:    23
       5. DEBORAH VALDERRAMA, FOG CITY           37    0:12:50   O'All:    28
       6. TERRI DRAIN, TRI VALLEY                39    0:14:55   O'All:    38
       7. AMY SCHWARTZ, EMBARCADERO              37    0:15:24   O'All:    41

Division: Women - 40-44
       1. KATE CHRISTENSEN, OLYMPIC CLUB         40    0:10:08   O'All:     6
       2. KATHY ENGLAR, LOS ALTOS                43    0:11:19   O'All:    12
       3. JOCELYN DUNNING, TRI VALLEY            41    0:11:26   O'All:    14
       4. VICTORIA IGEL, LOS ALTOS               44    0:11:31   O'All:    16
       5. RUTH PEDRO, TUOLUMNE                   41    0:11:37   O'All:    17
       6. DEBORAH ELLIS, LYNBROOK                42    0:11:43   O'All:    19
       7. MARCIA BENJAMIN, UNAT                  44    0:11:50   O'All:    20
       8. CHRISTINE MILLER, MTN VIEW             41    0:12:39   O'All:    27
       9. DENISE BERRO, SACRAMENTO               40    0:13:55   O'All:    34
      10. ELIZABETH BENISHIN, UNAT               43    0:19:05   O'All:    48

Division: Women - 45-49
       1. JOANNA BROWN, SONOMA                   46    0:12:13   O'All:    24
       2. DIANE DAVIS, DAVIS                     49    0:13:40   O'All:    32
       3. LUCY CAMERON, UNAT                     47    0:14:20   O'All:    37
       4. VALERIE ARMENTO, UNAT                  49    0:15:19   O'All:    40
       5. ANDREA IVAN, LOS ALTOS                 46    0:18:17   O'All:    47

Division: Women - 50-54
       1. MARIANNE BREMS, MENLO                  51    0:11:00   O'All:    10
       2. SHEILA MONAGHAN, TUOLUMNE              52    0:13:35   O'All:    31
       3. PAMELA BOSNYAK, UNAT                   51    0:15:45   O'All:    43
       4. KATHLEEN BURKHARD, UNAT                53    0:20:35   O'All:    52
       5. SANDI PETERS, SAN MATEO                51    0:20:50   O'All:    53

Division: Women - 55-59
       1. SUSAN WHITE, SJAM                      58    0:14:00   O'All:    35
       2. LINDA MURRAY, UNAT                     56    0:20:22   O'All:    51

Division: Women - 60-64
       1. SUSAN MUNN, DAVIS                      61    0:13:00   O'All:    29
       2. SUSAN SPRINGER, STANFORD               62    0:15:13   O'All:    39
       3. PENNY BRUNST, W COAST AQUATIC          62    0:16:29   O'All:    44
       4. SALLY MORNER, WALNUT CREEK             64    0:16:49   O'All:    45
       5. JOYCE HAWORTH, WALNUT CREEK            62    0:16:55   O'All:    46
       6. JOANNE BERVEN, TRI VALLEY              64    0:20:20   O'All:    50

Division: Women - 65-69
       1. DONNA MONROE, WALNUT CREEK             66    0:14:16   O'All:    36

Division: Women - 70-74
       1. BUNNY DAWSON, ALPINE HILLS             72    0:19:30   O'All:    49

 





Return to Pacific Masters Swimming Homepage This page was designed and produced by Michael Moore. Please report any errors or omissions to him. We would also like to hear how the page can be improved or what you would like to see. Thank you.

9/21/99


Copyright © 2000 Pacific Masters Swimming, Inc.
http://www.pacificmasters.org/